Naše filosofie

Úspěšný start do života

Za úspěšným startem do života stojí  dobrý začátek. Velice záleží na péči rodičů, úsilí kvalitních pedagogů a zajištění ucelené vzdělávací koncepce v rámci předškolní výuky. Při výchově, rozvoji poznání a dovedností vsázíme na kompletní akceleraci psychomotorického vývoje, na malý počet dětí ve skupině a na erudovanost jednotlivých učitelů. Zajímá nás každý človíček a celá jeho rodina.

img5
img6

Laskavý a individuální přístup

Snažíme se předávat své vědomosti a um s laskavým a s individuálním přístupem a vážíme si toho, že můžeme být na důležitém začátku poznání malého člověka. Jsme si vědomi zodpovědnosti za výsledek naší práce a důvěry rodičů v nás vložené.  Nenásilným a vlídným přístupem zajišťujeme  přechod dítěte  z náruče rodičů do světa společného vzdělávání a výchovy. Spoluprácí s rodiči tvoříme klub přátel svých dětí.

Odborní pedagogové

Odborní pedagogové přihlížejí k osobnosti každého dítěte individuálně a úspěšně napomáhají akceleraci jeho rozvoje myšlení, vnímání, jazykových, sociálních dovedností, motoriky, múzických vloh a celkového přehledu. Děláme všechno pro to, aby byly děti v naší péči šťastné a rodiče spokojení.

img7

„Vytváříme místo, kde chcete mít své děti, protože vzdělání je nejvíc, co můžete svým dětem dát. Jsme na důležitém začátku poznání malého člověka. Je nám ctí.“